Suburræterna
powrót do forum 1 sezonu

Dlugo czekalem na ten sezon. Niestety nie dorasta do piet poprzednim. Nie biore tu pod uwage braku Aureliano.

Serial wogole nie trzyma w napieciu. Trzech rybakow mieszkajacych w baraku rzadzi Rzymem i nikt ich nie idzie zdjac.

Strzelnki slabe. Jak w latach 90tych - stoja na przeciwko siebie i strzelaja przez 5 min - nikt nie trafia.

Zakonczenie - najwieksza porazka.

ocenił(a) serial na 5
do_wora

Absurd za absurdem -w pełni się zgadzam z tobą

szaszlyk24

A ja nie jestem tak negatywnie nastawiony- serial od 1 sezonu raczej polegał na ciągłej płytkiej intrydze i absurdalnych strzelaninach w ciągu dnia, po których bohaterowie beż żadnych konsekwencji wracali do swoich spraw- powiem więcej, postać Ercole jest moim zdaniem mega ciekawa i patrząc na serial ze świadomością że on nigdy poziomu np BB czy the Wire nie osiagnie, to fajnie się na to patrzy przy obiadku. Pozdrawiam wszystkich oraz wesołych świąt:)

ocenił(a) serial na 5
Amadeo_Szalacki

Tak jeśli chodzi o realizację to prawda przyjemnie się ogląda i łyka odcinek za odcinkiem, ale jednak czegoś brakuje

ocenił(a) serial na 7
Amadeo_Szalacki

Dokładnie tak, do obiadku, czy jak w moim przypadku, do kolacyjki, dobrze wchodzi, jeśli widziało się Suburrę. :-) Serial ma momenciki, jest trochę klimacik Rzymu. Trzeba przyznać, że raczej pod każdym względem pierwsza seria była lepsza, aczkolwiek pamiętam, że chyba przy 3 sezonie znacznie bardziej się męczyłem, niż tu. Mimo, że brakuje do ideału, obejrzałem całość z przyjemnością… i liczę na kolejny sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones