PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687949}

Detektyw w habicie

Che Dio ci aiuti
8,0 65
ocen
8,0 10 1 65
Detektyw w habicie
powrót do forum serialu Detektyw w habicie

strasznie pusto tu na forum, szkoda bo strasznie spodobał mi sie ten serial, i mialabym kilka pytan ale nie mam z kim gadac:)

ciutek33

Mi też się spodobał ten film. Szkoda, że już się skończyła druga seria.

justyna_19_86

i szkoda ze nie ma 3 sezonu;(

ciutek33

Być może jeszcze nakręcą trzeci sezon, ale zanim dotrze do nas, to jeszcze i tak potrwa. Jak dla mnie w końcówce drugiego sezonu działo się za dużo naraz. Można było część wątków przenieść np.do trzeciego sezonu.

justyna_19_86

za dużo czasu minęło i nie słychać o 3 sezonie takze mysle ze juz nie bedzie a wielka szkoda bo bardzo fajny serial byl

ocenił(a) serial na 10
ciutek33

Jeśli dobrze rozumiem ten artykuł to sezon 3 zaczęli kręcić 7 kwietnia ;-))) http://velvetcinema.it/2014/04/15/che-dio-ci-aiuti-3-nuovi-personaggi-in-arrivo/

marigold_25

no zaskoczylas mnie bardzo pozytywnie:) tylko zeby przetłumaczone odcinki byly, i ciekawe czy na pulsie puszcza ten sezon:) przetłumaczylam sobie troszke tego artykulu i tak pisza ze juz kreca:) super:)

ciutek33

Oglądam ten serial w telewizji, drugi sezon i z pewnością na 3 sezon rzucę oko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones