PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104178}

Okna

La Finestra di fronte
7,5 3 364
oceny
7,5 10 1 3364
Okna
powrót do forum filmu Okna

Zawiodłem się na tym filmie. Poznajemy w nim dwie historie: kobiety(Giovanna), którą nuży monotonia życia, nie ma odwagi zaryzykować i starszego pana(Davide), mającego zaniki pamięci, szarganego przez demony przeszłości. Obie historie się przeplatają, gdyż Davide przez jakiś czas mieszka. Film ma ciekawą historie- czekamy czy kobieta zmieni swoje życie i co w przeszłości tak wpłyneło na starszego pana.
Wykonanie tego filmu nie zadowala. Film staje się przeciętny, nawet gdy dowiadujemy się o historii mężczyzny czuć niedosyt. Opowieść jest taka zwykła między bohaterami nie ma "dynamicznych" uczuć. Główny problem filmu nie jest oryginalny. Żadna postać nie jest wyrazista.
Najgorszą wadą tego filmu jest przeciętność. Nie zauważam w nim nic co mogło by wyjaśniać tak wysoką ocenę. W filmie nie ma żadnych błędów, ale przez 100 min nic mnie nie zachwyciło, ani nawet bardzo zaciekawiło. Jedynym wyróżniającym się elementem dla mnie jest kreacja Serra Yilmaz. Film przeciętny, dla mnie niestety zwykły dramacik 5/10

użytkownik usunięty
marcinus10

Zwyczajny nie jest, bo zwyczajny dramat posiada jeden zwyczajny wątek. Tutaj wątków mamy kilka, każdy z nich ciekawy, jednak w połączeniu wyszło miałko i nie dało się ich, niestety, wystarczająco rozbudować. Film ma klimat i bardzo ciekawą muzykę, momentami można wyczuć telenowelę, momentami nawet ziewnąć, ale ostatecznie film okazuje się dobry. Przynajmniej dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones